Mrkněte a bude vám to chybět! Wings porazili Jackets 3-2 v OT.

Naposledy, v

Červená křídla

hokej [vložte sestřih] měli jsme hodně střel na síti, hráli jsme slušně, měli jsme pár úderů mezi nejlepšími přáteli, ale nevstřelili jsme dost gólů (a vůbec jsme ještě nedali gól v přesilovce).

Jsme ve druhé polovině našeho back2backu proti Blue Jackets a to také znamená konec naší homestand předtím, než se vydáme na cestu do Chicaga.

První období

Abychom všichni vypadali jako blázni, ještě více než obvykle, Jeff Blashill spustil starý mixér.

UPOZORNĚNÍ NA SPOILER:

Celé období se nic nestalo a Mickey Redmond neřekl nic zvlášť vtipného.

Pro podrobnější pohled na „nic“...

Křídla vypadají, že mají na začátku trochu větší skok, ale Jackets to zvednou a mají náskok v ranách 5 k našemu 1. Hodně tam a zpět, což je kód pro „nic vzrušujícího“, ale pouze Bernier je vytížený brankář. Ryan, Mantha a Nielsen (ano, opravdu) mají to, co by mohlo být prvním skutečným náporem pro Wings. Nielsen minul síť, ale zkusil to.

Pro Zadinu opravdu dlouhá směna, ale vypadá opět dobře a za své potíže ho srazí lavice. Můžete říct, že se ve hře zatím nic neděje a říkám jen náhodné věci, abych zaplnil prostor, jako je to školní esej?

„Nielsen vidí Filppulu jít-“ a ​​jeho přihrávka byla hodně mimo. slyšitelně jsem se zasmál.

Náhodné pozorování: Bert a Brome je docela vlasová kombinace, kterou můžete mít na stejné lince.

Nielsen znovu střílí a trefuje tyče. Je odhodlaný dokázat, že se Ken Daniels mýlí a že stojí za to si ho vybrat v LightTheLamp.

Nic se nestalo. Vlastně se nic nepřiblížilo. Žádné zprávy, dobré zprávy?

Mickey Redmond Citát z období: ________________

Nezachytil jsem ho, když říkal něco obzvlášť zábavného, ​​vy?

Druhé období

Tak je to, pojďme něco udělat! (UPOZORNĚNÍ NA SPOILER: VĚCI SE DĚJÍ)

Dobře, ne to, co jsem myslel. Necelé 2 minuty a Boone Jenner odřízne jednu z tečky do horního rohu, čímž se to podaří

1-0 Columbus

.

Ale dobrá zpráva, Zadina se okamžitě chytne a DuBois míří do Bad Boy Boxu.

Čas powerplaye!

Zahájí přesilovou hru odvážným způsobem tím, že okamžitě nechávají Robinsona vniknout do Berniera, který zachraňuje. Bernier se ocitá v síti, ale drží puk mimo.

Falešný dav začíná být neklidný, ale Wings začnou rozehrávat a Mantha to zkusí a nakonec se pěkně odrazí od Larkinovy ​​střely od Bertovy brusle a nechá širokou otevřenou síť.

CÍL! MANHAMANIE! VYROVNÁVÁME 1:1!

Zdá se, že to zapálilo oheň a Red Wings předvádějí ten #hustle.

Staal dostává trest za hákování s 11 minutami do konce a

Jsme na penaltovém zabití.

Bernier provedl drzý, svižný zákrok, což mě těší. Zadina, Mantha a Larkin jsou chvíli spolu na ledě. Zadina pokračuje ve vytváření šikovných malých her a v těchto prvních hrách vypadá opravdu dobře.

Clank. Larkin trefil břevno.

A PAK BOBBY RYAN skóroval! 2-1 křídla!

Opět horní roh. 5 minut do konce a falešný dav začne zpívat LGRW. Ryan ve svých prvních 3 zápasech s Red Wings vstřelí 4 góly, což je náhoda, kterou v historii Wings neudělal žádný jiný hráč.

Od této chvíle, 21:00 EST v úterý 19. ledna 2021, vede Bobby Ryan v počtu gólů NHL. A nikdo si ho nevybral v Light the Lamp. Idioti.

To bude stačit na druhý, Wings míří do třetího s jednobrankovým náskokem.

Mickey Redmond citát z období: „To. Je to ta nejlepší zatracená přesilovka, jakou Detroit Red Wings měli. Ve čtyřech zápasech...“

Někteří budou tvrdit, že řekl „hledám“, ale mýlí se.

Třetí období

Pozor: Ryan, Rasmussen a Mantha společně tvoří jednu velkou řadu.

Columbus vstřelil za 5 minut podivný gól. Blash vyzývající k zásahu brankáře. Staal byl v brankovišti a Foudy mohl mít hůl svázanou s Bernierem. Vypadá to jako slabý případ pro rušení a bylo.

Výzva platí a jsme na penaltovém sestřelu nerozhodně 2:2.

Trest zabit!

Uh, Bobby Ryan se kulhal z ledu, vypadá to, že to může být tah za třísla. Není pryč dlouho a zdá se, že je v pořádku.

To je asi všechno to vzrušení, které zažíváme po zbytek období, a tak zbývají 2 minuty do konce. Čas letí, když je hra nerozhodná. Střely jsou také dobře sehrané, jejich 24 ku našim 22. Máme převahu ve vhazování 25-14 poté, co jsme ve druhé třetině dominovali 14-5.

V žádném okamžiku Wings nevypadaly překonaně nebo jako by se rozpadaly, je to opravdu skvělé vidět, i když ne vždy „vzrušující“.

Čas vypršel a my míříme na BONUSOVÝ HOKEJ!

Mickey Redmond citát z období: „In-teh-ference. To je v angličtině a francouzštině, interference. In-teh-ference. Stejná věc. Stejný nádech. Jen tak dál Justin St. Pierre. Bůh ti žehnej člověče."

NADČASY

Je to tady, první OT sezóny! Už je to dlouho. Začínáme s Larkin-Bert-Hronek vs. Atkinson-Domi-Jones.

A TO JE VŠECHNO, KTERÁ NAPSALA, LIDÉ. 15 sekund a Bertuzzi přesměruje Larkinovu střelu svým...stehnem. Journey hraje. Život je dobrý.